Tag Archive | "Airbus A320"

2 here me shume fluturime nga Shkupi

Wizz Air ka prezantuar aeroplanin e dytë në bazën e vet në Aeroportin e Shkupit, që menaxhohet nga TAV Macedonia. Aeroplani i ri Airbus A320 do të dërgohet në Shkup me 16 Prill 2014, kur edhe lansohen tri fluturime të reja për në: Bruksel, Frankfurt dhe Paris. Të gjitha këto fluturime do të realizohen fillimisht dy herë në javë, me çmime promovuese që nisin nga më pak se 20 EUR* dhe mund të rezervohen në wizzair.comwizzair-macedonia Read the full story

Incoming search terms:

Posted in WizzAir MacedoniaComments (0)

The low cost airline Wizz Air has announced plans to expand its operations out of Skopje

Од Април 2014 Нови 3 Дестинации – Парис – Франкфурт – Брисел

Wizz Air announced their second based Airbus 320 in Skopje, Republic of Macedonia.
wizzair macedonia
Three new destinations: Paris Beauvais, Brussels Charleroi and Frankfurt Hahn, all of them twice weekly from mid-April 2014.

The low cost airline Wizz Air has announced plans to expand its operations out of Skopje Alexander the Great Airport. The no Read the full story

Incoming search terms:

Posted in WizzAir MacedoniaComments (0)